Firma True Eye Experts ogłasza stypendium dla studentów

blog_2

Praktyka optometryczna z siedzibą w Tampie pragnie wspierać przyszłe pokolenie liderów, oferując fundusz w wysokości 1000 USD dla każdego obecnego lub przyszłego studenta college'u.

Tampa, Fla. - (21 września 2020 r.) Klinika optometryczna True Eye Experts z siedzibą w Tampie z dumą ogłasza uruchomienie rocznego funduszu stypendialnego dla studentów. Jako aktywni uczestnicy społeczności, ta wielokrotnie nagradzana klinika jest dumna z tego, że może być częścią pomyślnej przyszłości studenta poprzez zmniejszenie obciążenia finansowego związanego z edukacją wyższą.

Zachęcamy do składania wniosków uczniów szkół średnich i studentów, bez względu na poziom nauczania i status społeczno-ekonomiczny. Kandydaci muszą napisać esej na temat: "Jaka jest Twoja wizja przyszłości i jaką rolę odegrają w niej Twoje studia?". Uczniowie muszą udzielić odpowiedzi w 500 słowach lub mniej. Stypendium True Eye Experts ma na celu wspieranie młodych wizjonerów w tworzeniu zmian, które chcieliby zobaczyć w świecie.

"Jako optometryści wiemy, że większość tego, czego uczą się studenci, pochodzi z tego, co widzą, ale to, co jest oczywiste, to wizja przyszłości, jaką ma wielu dzisiejszych młodych studentów", powiedział Samuel Teske, O.D. "Jesteśmy dumni, że możemy rzucić światło na wyjątkowych studentów poprzez Stypendium True Eye Experts i zaoferować możliwość wsparcia ich w przejściu do nowej instytucji i znaczącej kariery".

Stypendium True Eye Experts jest już otwarte dla zgłoszeń na swojej stronie internetowej, TrueEye.com/Scholarship. Kwalifikujący się wnioskodawcy muszą być mieszkańcami Stanów Zjednoczonych, którzy obecnie uczęszczają lub planują uczęszczać do amerykańskiego college'u lub uniwersytetu jesienią 2021 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane do 31 marca 2021 roku. Prywatne jury dokona przeglądu zgłoszeń i ogłosi zwycięzcę w pierwszym tygodniu maja 2021 roku.

O ekspertach True Eye

W True Eye Experts pacjenci doświadczają najlepszej możliwej opieki okulistycznej, w tym kompleksowych badań okulistycznych, najnowocześniejszych technologii medycznych, a także dokładnych badań przesiewowych i leczenia różnych schorzeń oczu. Prowadzony przez Dr. Samuela J. Teske i Dr. Taylora Randicha, oddany zespół True Eye Experts skupia się na utrzymaniu zdrowych oczu i poczuciu, że pacjenci są doceniani. Oprócz fachowej opieki okulistycznej, pacjenci mogą wybierać z bogatej kolekcji markowych okularów, które pasują do różnych stylów i budżetów. Doświadcz różnicy, jaką oferuje True Eye Experts w naszych biurach w Lutz, Trinity lub New Tampa na Florydzie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź TrueEye.com.